Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Szója-gyömbér máz glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 19 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más other összehasonlítva Szója-gyömbér máz glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Szója-gyömbér máz mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 180 kcal |
| Szénhidrátok | 35g |
| Cukrok (összesen) | 25g |
| Természetes | 5.0g |
| Hozzáadott | 20g |
| Rost | 0.5g |
| Vízoldható | 0.2g |
| Vízoldhatatlan | 0.4g |
| Fehérje | 4g |
| Zsír | 1g |
| Telített | 0.2g |
| Telítetlen | 0.8g |
| Nátrium | 3500mg |
Szója-gyömbér máz glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 19 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Szója-gyömbér máz közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Szója-gyömbér máz glikémiás terhelése 100g-onként 19, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →