Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Ropogós hagyma glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 22 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más vegetables összehasonlítva Ropogós hagyma glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Ropogós hagyma mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 550 kcal |
| Szénhidrátok | 40g |
| Cukrok (összesen) | 8g |
| Természetes | 6.0g |
| Hozzáadott | 2g |
| Rost | 4g |
| Vízoldható | 0.8g |
| Vízoldhatatlan | 3.2g |
| Fehérje | 5g |
| Zsír | 40g |
| Telített | 8g |
| Telítetlen | 32g |
| Nátrium | 800mg |
Ropogós hagyma glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 22 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Ropogós hagyma közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Ropogós hagyma glikémiás terhelése 100g-onként 22, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →