Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rootberry energia falatok glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 30 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más sweets összehasonlítva Rootberry energia falatok glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Rootberry energia falatok mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 420 kcal |
| Szénhidrátok | 55g |
| Cukrok (összesen) | 32g |
| Természetes | 17.0g |
| Hozzáadott | 15g |
| Rost | 6g |
| Vízoldható | 1.8g |
| Vízoldhatatlan | 4.2g |
| Fehérje | 7g |
| Zsír | 18g |
| Telített | 4g |
| Telítetlen | 13g |
| Nátrium | 120mg |
Rootberry energia falatok glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 30 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Rootberry energia falatok közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Rootberry energia falatok glikémiás terhelése 100g-onként 30, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →