Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rizskeményítő glikémiás indexe 95, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 84 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Rizskeményítő glikémiás indexe a legmagasabbak közé tartozik.
Rizskeményítő gyors vércukoremelkedést okozhat, kis adagokban fogyasztható.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 360 kcal |
| Szénhidrátok | 88g |
| Cukrok (összesen) | 0g |
| Természetes | 0.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 0.2g |
| Vízoldható | 0.1g |
| Vízoldhatatlan | 0.1g |
| Fehérje | 0.3g |
| Zsír | 0.1g |
| Telített | 0g |
| Telítetlen | 0.1g |
| Nátrium | 1mg |
Rizskeményítő glikémiás indexe 95, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 84 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Rizskeményítő magas glikémiás indexű (95). Inzulinrezisztencia esetén korlátozzuk a fogyasztást.
Rizskeményítő glikémiás terhelése 100g-onként 84, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →