Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rizs vermicelli glikémiás indexe 58, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 46 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Rizs vermicelli glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Rizs vermicelli mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 364 kcal |
| Szénhidrátok | 80g |
| Cukrok (összesen) | 0.1g |
| Természetes | 0.1g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 1g |
| Vízoldható | 0.3g |
| Vízoldhatatlan | 0.7g |
| Fehérje | 3g |
| Zsír | 0.5g |
| Telített | 0.1g |
| Telítetlen | 0.4g |
| Nátrium | 5mg |
Rizs vermicelli glikémiás indexe 58, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 46 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Rizs vermicelli közepes glikémiás indexű (58). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Rizs vermicelli glikémiás terhelése 100g-onként 46, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →