Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rizs ropogós glikémiás indexe 85, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 68 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más sweets összehasonlítva Rizs ropogós glikémiás indexe a legmagasabbak közé tartozik.
Rizs ropogós gyors vércukoremelkedést okozhat, kis adagokban fogyasztható.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 400 kcal |
| Szénhidrátok | 85g |
| Cukrok (összesen) | 18g |
| Természetes | 3.0g |
| Hozzáadott | 15g |
| Rost | 2g |
| Vízoldható | 0.6g |
| Vízoldhatatlan | 1.4g |
| Fehérje | 4g |
| Zsír | 5g |
| Telített | 0.5g |
| Telítetlen | 4.5g |
| Nátrium | 400mg |
Rizs ropogós glikémiás indexe 85, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 68 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Rizs ropogós magas glikémiás indexű (85). Inzulinrezisztencia esetén korlátozzuk a fogyasztást.
Rizs ropogós glikémiás terhelése 100g-onként 68, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →