Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rizs kovászos pirítós glikémiás indexe 80, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 38 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Rizs kovászos pirítós glikémiás indexe a legmagasabbak közé tartozik.
Rizs kovászos pirítós gyors vércukoremelkedést okozhat, kis adagokban fogyasztható.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 240 kcal |
| Szénhidrátok | 48g |
| Cukrok (összesen) | 2g |
| Természetes | 2.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 2g |
| Vízoldható | 0.6g |
| Vízoldhatatlan | 1.4g |
| Fehérje | 4g |
| Zsír | 2g |
| Telített | 0.4g |
| Telítetlen | 1.6g |
| Nátrium | 400mg |
Rizs kovászos pirítós glikémiás indexe 80, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 38 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Rizs kovászos pirítós magas glikémiás indexű (80). Inzulinrezisztencia esetén korlátozzuk a fogyasztást.
Rizs kovászos pirítós glikémiás terhelése 100g-onként 38, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →