Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rizs gofri glikémiás indexe 82, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 66 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Rizs gofri glikémiás indexe a legmagasabbak közé tartozik.
Rizs gofri gyors vércukoremelkedést okozhat, kis adagokban fogyasztható.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 387 kcal |
| Szénhidrátok | 81g |
| Cukrok (összesen) | 0.9g |
| Természetes | 0.9g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 3.5g |
| Vízoldható | 1.1g |
| Vízoldhatatlan | 2.4g |
| Fehérje | 7.5g |
| Zsír | 3g |
| Telített | 0.6g |
| Telítetlen | 2.4g |
| Nátrium | 7mg |
Rizs gofri glikémiás indexe 82, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 66 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Rizs gofri magas glikémiás indexű (82). Inzulinrezisztencia esetén korlátozzuk a fogyasztást.
Rizs gofri glikémiás terhelése 100g-onként 66, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →