Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rizs- és búzapehely glikémiás indexe 75, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 60 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Rizs- és búzapehely glikémiás indexe a legmagasabbak közé tartozik.
Rizs- és búzapehely gyors vércukoremelkedést okozhat, kis adagokban fogyasztható.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 370 kcal |
| Szénhidrátok | 80g |
| Cukrok (összesen) | 2g |
| Természetes | 1.0g |
| Hozzáadott | 1g |
| Rost | 3g |
| Vízoldható | 0.9g |
| Vízoldhatatlan | 2.1g |
| Fehérje | 8g |
| Zsír | 1.5g |
| Telített | 0.3g |
| Telítetlen | 1.2g |
| Nátrium | 350mg |
Rizs- és búzapehely glikémiás indexe 75, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 60 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Rizs- és búzapehely magas glikémiás indexű (75). Inzulinrezisztencia esetén korlátozzuk a fogyasztást.
Rizs- és búzapehely glikémiás terhelése 100g-onként 60, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →