Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rissole glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 10 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más meat összehasonlítva Rissole glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Rissole mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 220 kcal |
| Szénhidrátok | 18g |
| Cukrok (összesen) | 1g |
| Természetes | 0.5g |
| Hozzáadott | 0.5g |
| Rost | 1.5g |
| Vízoldható | 0.5g |
| Vízoldhatatlan | 1g |
| Fehérje | 10g |
| Zsír | 12g |
| Telített | 3.5g |
| Telítetlen | 7g |
| Nátrium | 500mg |
Rissole glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 10 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Rissole közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Rissole glikémiás terhelése 100g-onként 10, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →