Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rántott garnélarák glikémiás indexe 45, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 6 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más seafood összehasonlítva Rántott garnélarák glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Rántott garnélarák jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 220 kcal |
| Szénhidrátok | 13g |
| Cukrok (összesen) | 0.7g |
| Természetes | 0.2g |
| Hozzáadott | 0.5g |
| Rost | 0.7g |
| Vízoldható | 0.2g |
| Vízoldhatatlan | 0.5g |
| Fehérje | 18g |
| Zsír | 11g |
| Telített | 2.2g |
| Telítetlen | 7.5g |
| Nátrium | 650mg |
Rántott garnélarák glikémiás indexe 45, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 6 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Rántott garnélarák alacsony glikémiás indexű (45), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Rántott garnélarák glikémiás terhelése 100g-onként 6, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →