Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rántott csoportos sügér glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 7 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más seafood összehasonlítva Rántott csoportos sügér glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Rántott csoportos sügér mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 185 kcal |
| Szénhidrátok | 12g |
| Cukrok (összesen) | 0.7g |
| Természetes | 0.4g |
| Hozzáadott | 0.3g |
| Rost | 0.7g |
| Vízoldható | 0.2g |
| Vízoldhatatlan | 0.5g |
| Fehérje | 18g |
| Zsír | 7g |
| Telített | 1.5g |
| Telítetlen | 4.5g |
| Nátrium | 350mg |
Rántott csoportos sügér glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 7 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Rántott csoportos sügér közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Rántott csoportos sügér glikémiás terhelése 100g-onként 7, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →