Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rakott krumpli glikémiás indexe 70, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 13 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más vegetables összehasonlítva Rakott krumpli glikémiás indexe a legmagasabbak közé tartozik.
Rakott krumpli gyors vércukoremelkedést okozhat, kis adagokban fogyasztható.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 120 kcal |
| Szénhidrátok | 18g |
| Cukrok (összesen) | 1.5g |
| Természetes | 1.0g |
| Hozzáadott | 0.5g |
| Rost | 1.5g |
| Vízoldható | 0.5g |
| Vízoldhatatlan | 1g |
| Fehérje | 2.5g |
| Zsír | 4.5g |
| Telített | 2.5g |
| Telítetlen | 2g |
| Nátrium | 350mg |
Rakott krumpli glikémiás indexe 70, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 13 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Rakott krumpli magas glikémiás indexű (70). Inzulinrezisztencia esetén korlátozzuk a fogyasztást.
Rakott krumpli glikémiás terhelése 100g-onként 13, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →