Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rák tempura glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 10 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más seafood összehasonlítva Rák tempura glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Rák tempura mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 220 kcal |
| Szénhidrátok | 18g |
| Cukrok (összesen) | 1g |
| Természetes | 1.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 1g |
| Vízoldható | 0.3g |
| Vízoldhatatlan | 0.7g |
| Fehérje | 12g |
| Zsír | 12g |
| Telített | 2.2g |
| Telítetlen | 8.5g |
| Nátrium | 480mg |
Rák tempura glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 10 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Rák tempura közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Rák tempura glikémiás terhelése 100g-onként 10, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →