Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Ragasztós rizs glikémiás indexe 87, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 18 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Ragasztós rizs glikémiás indexe a legmagasabbak közé tartozik.
Ragasztós rizs gyors vércukoremelkedést okozhat, kis adagokban fogyasztható.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 97 kcal |
| Szénhidrátok | 21.1g |
| Cukrok (összesen) | 0.1g |
| Természetes | 0.1g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 0.9g |
| Vízoldható | 0.3g |
| Vízoldhatatlan | 0.6g |
| Fehérje | 2g |
| Zsír | 0.2g |
| Telített | 0.05g |
| Telítetlen | 0.1g |
| Nátrium | 1mg |
Ragasztós rizs glikémiás indexe 87, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 18 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Ragasztós rizs magas glikémiás indexű (87). Inzulinrezisztencia esetén korlátozzuk a fogyasztást.
Ragasztós rizs glikémiás terhelése 100g-onként 18, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →