Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Raffaello glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 25 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más sweets összehasonlítva Raffaello glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Raffaello mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 620 kcal |
| Szénhidrátok | 45g |
| Cukrok (összesen) | 38g |
| Természetes | 3.0g |
| Hozzáadott | 35g |
| Rost | 4g |
| Vízoldható | 1.2g |
| Vízoldhatatlan | 2.8g |
| Fehérje | 6g |
| Zsír | 47g |
| Telített | 29g |
| Telítetlen | 16g |
| Nátrium | 60mg |
Raffaello glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 25 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Raffaello közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Raffaello glikémiás terhelése 100g-onként 25, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →