Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Quinoa ostyák glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 41 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Quinoa ostyák glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Quinoa ostyák mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 380 kcal |
| Szénhidrátok | 75g |
| Cukrok (összesen) | 1g |
| Természetes | 1.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 7g |
| Vízoldható | 2.1g |
| Vízoldhatatlan | 4.9g |
| Fehérje | 12g |
| Zsír | 5g |
| Telített | 0.7g |
| Telítetlen | 4.3g |
| Nátrium | 120mg |
Quinoa ostyák glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 41 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Quinoa ostyák közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Quinoa ostyák glikémiás terhelése 100g-onként 41, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →