Nacho fűszerkeverék

Nacho fűszerkeverék

GI 50 · Alacsony GL 10 · Közepes Score 5/10

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen

Nacho fűszerkeverék glikémiás indexe 50, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 10 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.

Más other összehasonlítva Nacho fűszerkeverék glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.

Nacho fűszerkeverék jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.

Glikémiás Index 50
Alacsony GI
Legjobb vércukorkontrollhoz
Glikémiás Terhelés 10
Közepes GL
Mérsékelt hatás a vércukorra
250
Kalória
45g
Szénhidrátok
6g
Fehérje
4g
Zsír

Logi Pontszám: 5/10

Miért ez a pontszám?

  • Magas rosttartalom
  • Mérsékelt fehérjetartalom
  • Alacsony telített zsír
  • Nagyon magas nátriumtartalom
  • Hozzáadott cukrokat tartalmaz
  • Mérsékelten feldolgozott

Feldolgozottság szintje

80%
Erősen feldolgozott

Tápértékek (100g-onként)

Kalória250 kcal
Szénhidrátok45g
Cukrok (összesen)8g
Természetes2.0g
Hozzáadott6g
Rost10g
Vízoldható3g
Vízoldhatatlan7g
Fehérje6g
Zsír4g
Telített0.5g
Telítetlen3.5g
Nátrium8000mg

Gyakran ismételt kérdések

Mi a Nacho fűszerkeverék glikémiás indexe?

Nacho fűszerkeverék glikémiás indexe 50, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 10 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.

Megfelelő-e a Nacho fűszerkeverék inzulinrezisztenciában szenvedők számára?

Nacho fűszerkeverék alacsony glikémiás indexű (50), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.

Hogyan hat a Nacho fűszerkeverék a vércukorra?

Nacho fűszerkeverék glikémiás terhelése 100g-onként 10, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen
← Vissza a főoldalra

Kapcsolódó élelmiszerek

Naija pörkölt Natamicin Természetes mandula aroma Fekete cseresznye íz Áfonya íz Minimálisan feldolgozott fehérjepor nyers kakaóval, hozzáadott cukor nélkül Természetes ételszínezék Természetes ételszínezékek
Food diary cheat sheet

Ingyenes PDF — 3 oldal

Heti étkezési naplód

Kövesd az étkezéseket, a glikémiás terhelést és a hangulatot. 3 hét alatt felismered a mintákat.

Nincs spam. Bármikor leiratkozhatsz.