Csakuli pitha

GI 68 · KözepesGL 24 / 100 g5/10

Közepes GI

68 GI

GL 24 / 100 g

Logi pontszám 5/10
  • Fermented for improved digestibility
  • Moderate glycemic load

Csakuli pitha glikémiás indexe: 68 (Közepes).

2026. szept. 5. frissítve · Források: Logi Nutrition csapat (USDA-alapú összetétel, AI-támogatott) · Az itt található információk nem minősülnek orvosi tanácsnak · Hiba jelentése

Ehelyett ajánlott

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Csakuli pitha a(z) 11 114 élelmiszer egyike, amelyet a Logi pontoz, ha lefotózod az ételt — az adaggal együtt.

Folytatás a weben
Logi app, food index screen

Tápértékek (100g-onként)

180
Kalória
36 g
Szénhidrátok
4.5 g
Fehérje
2.5 g
Zsír
100g-onként
Kalória180 kcal
Szénhidrátok36 g
Cukrok (összesen)0.7 g
Természetes0.7 g
Hozzáadott0 g
Rost2.2 g
Vízoldható0.7 g
Vízoldhatatlan1.5 g
Fehérje4.5 g
Zsír2.5 g
Telített0.5 g
Telítetlen2 g
Nátrium120 mg

Feldolgozottság szintje

60%
Mérsékelt
Miért ez a pontszám?
  • Fermented for improved digestibility
  • Contains some dietary fiber
  • Moderate glycemic load
  • Refined grain base
  • Low protein content

Allergének

Nincs feltüntetve EU-14 allergén

Alacsony GI-s receptek a Logi Food Coach-on

Gyakran ismételt kérdések

Mi a Csakuli pitha glikémiás indexe?

Csakuli pitha glikémiás indexe: 68 (Közepes), glikémiás terhelése 100 g-ban: 24.

Megfelelő-e a Csakuli pitha inzulinrezisztenciában szenvedők számára?

Csakuli pitha közepes glikémiás indexű (68). Mérsékelten fogyasztható, ideális fehérjével vagy zsírral; alacsonyabb terhelésű alternatíva: Csicseriborsó lisztes sós palacsinta.

Hogyan hat a Csakuli pitha a vércukorra?

Csakuli pitha glikémiás terhelése 100g-onként 24, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.

Nézd meg a(z) Csakuli pitha adatlapját a Logi alkalmazásban, a saját adagoddal.

Food diary cheat sheet

Ingyenes PDF — 3 oldal

Heti étkezési naplód

Kövesd az étkezéseket, a glikémiás terhelést és a hangulatot. 3 hét alatt felismered a mintákat.

Nincs spam. Bármikor leiratkozhatsz.