Bio csirkemell konzerv

Bio csirkemell konzerv

GI 0 · Alacsony GL 0 · Alacsony Score 8.5/10

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen

Bio csirkemell konzerv glikémiás indexe 0, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 0 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Más meat összehasonlítva Bio csirkemell konzerv glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.

Bio csirkemell konzerv jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.

Glikémiás Index 0
Alacsony GI
Legjobb vércukorkontrollhoz
Glikémiás Terhelés 0
Alacsony GL
Minimális hatás a vércukorra
110
Kalória
0g
Szénhidrátok
23g
Fehérje
2g
Zsír

Logi Pontszám: 8.5/10

Miért ez a pontszám?

  • Zéró szénhidrát és cukor
  • Magas fehérjetartalom
  • Alacsony telített zsír
  • Mérsékelt nátriumtartalom
  • Alacsony rosttartalom

Feldolgozottság szintje

65%
Erősen feldolgozott

Tápértékek (100g-onként)

Kalória110 kcal
Szénhidrátok0g
Cukrok (összesen)0g
Természetes0.0g
Hozzáadott0g
Rost0g
Vízoldható0g
Vízoldhatatlan0g
Fehérje23g
Zsír2g
Telített0.5g
Telítetlen1.5g
Nátrium350mg

Gyakran ismételt kérdések

Mi a Bio csirkemell konzerv glikémiás indexe?

Bio csirkemell konzerv glikémiás indexe 0, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 0 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Megfelelő-e a Bio csirkemell konzerv inzulinrezisztenciában szenvedők számára?

Bio csirkemell konzerv alacsony glikémiás indexű (0), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.

Hogyan hat a Bio csirkemell konzerv a vércukorra?

Bio csirkemell konzerv glikémiás terhelése 100g-onként 0, ami minimális hatást jelent a vércukorra.

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen
← Vissza a főoldalra

Kapcsolódó élelmiszerek

Bőr nélküli csirkemell, fűszerezett Rántott csirkemell Főtt csirkemell görög joghurttal keverve Halal csirkemell főtt csirkemellsonka Fűszeres sült csirkemell Mangós csirke Darabolt bőr nélküli csirkemell
Food diary cheat sheet

Ingyenes PDF — 3 oldal

Heti étkezési naplód

Kövesd az étkezéseket, a glikémiás terhelést és a hangulatot. 3 hét alatt felismered a mintákat.

Nincs spam. Bármikor leiratkozhatsz.