Alacsony szénhidráttartalmú fehérje wrap

Alacsony szénhidráttartalmú fehérje wrap

GI 25 · Alacsony GL 2 · Alacsony Score 8.5/10

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen

Alacsony szénhidráttartalmú fehérje wrap glikémiás indexe 25, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 2 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Más grains összehasonlítva Alacsony szénhidráttartalmú fehérje wrap glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.

Alacsony szénhidráttartalmú fehérje wrap jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.

Glikémiás Index 25
Alacsony GI
Legjobb vércukorkontrollhoz
Glikémiás Terhelés 2
Alacsony GL
Minimális hatás a vércukorra
180
Kalória
8g
Szénhidrátok
20g
Fehérje
5g
Zsír

Logi Pontszám: 8.5/10

Miért ez a pontszám?

  • Nagyon magas rosttartalom
  • Alacsony glikémiás terhelés és index
  • Magas fehérjetartalom
  • Mérsékelt nátriumszint
  • Enyhén feldolgozott
  • Alacsony mikrotápanyag-tartalom

Feldolgozottság szintje

75%
Erősen feldolgozott

Tápértékek (100g-onként)

Kalória180 kcal
Szénhidrátok8g
Cukrok (összesen)1g
Természetes1.0g
Hozzáadott0g
Rost12g
Vízoldható3.6g
Vízoldhatatlan8.4g
Fehérje20g
Zsír5g
Telített1g
Telítetlen4g
Nátrium600mg

Gyakran ismételt kérdések

Mi a Alacsony szénhidráttartalmú fehérje wrap glikémiás indexe?

Alacsony szénhidráttartalmú fehérje wrap glikémiás indexe 25, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 2 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Megfelelő-e a Alacsony szénhidráttartalmú fehérje wrap inzulinrezisztenciában szenvedők számára?

Alacsony szénhidráttartalmú fehérje wrap alacsony glikémiás indexű (25), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.

Hogyan hat a Alacsony szénhidráttartalmú fehérje wrap a vércukorra?

Alacsony szénhidráttartalmú fehérje wrap glikémiás terhelése 100g-onként 2, ami minimális hatást jelent a vércukorra.

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen
← Vissza a főoldalra

Kapcsolódó élelmiszerek

Klasszikus leveles tészta Pattogatott borsó Amaránt pehely Minimálisan feldolgozott teljes kiőrlésű barna rizs gabonapehely Pattogatott quinoa Húzott sertéshúsos ravioli Pumpernickel Pumpernickel kenyér
Food diary cheat sheet

Ingyenes PDF — 3 oldal

Heti étkezési naplód

Kövesd az étkezéseket, a glikémiás terhelést és a hangulatot. 3 hét alatt felismered a mintákat.

Nincs spam. Bármikor leiratkozhatsz.