Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
vegetarijanska pizza kriška ima glikemijski indeks 60, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 18 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim grains, vegetarijanska pizza kriška rangira se iznad prosjeka po glikemijskom indeksu.
vegetarijanska pizza kriška je prikladan u umjerenim količinama za osobe koje prate razinu šećera.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 230 kcal |
| Ugljikohidrati | 30g |
| Šećeri (ukupno) | 4g |
| Prirodni | 2.5g |
| Dodani | 1.5g |
| Vlakna | 2.5g |
| Topiva | 0.8g |
| Netopiva | 1.8g |
| Proteini | 9g |
| Masti | 8g |
| Zasićene | 3.5g |
| Nezasićene | 3.5g |
| Natrij | 550mg |
vegetarijanska pizza kriška ima glikemijski indeks 60, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 18 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
vegetarijanska pizza kriška ima umjeren glikemijski indeks (60). Osobe s inzulinskom rezistencijom mogu ga konzumirati umjereno.
vegetarijanska pizza kriška ima glikemijsko opterećenje 18 na 100g, što ukazuje na umjeren utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →