Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
Umjetna boja (Crvena 40, Crvena 40 Lake) ima glikemijski indeks 0, što ga svrstava u hranu s niskim GI. S glikemijskim opterećenjem 0 na 100g, ima minimalan utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim other, Umjetna boja (Crvena 40, Crvena 40 Lake) rangira se među najnižima po glikemijskom indeksu.
Umjetna boja (Crvena 40, Crvena 40 Lake) je dobar izbor za osobe koje kontroliraju šećer u krvi, inzulinsku rezistenciju ili prate dijetu s niskim GI.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 0 kcal |
| Ugljikohidrati | 0g |
| Šećeri (ukupno) | 0g |
| Prirodni | 0.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlakna | 0g |
| Topiva | 0g |
| Netopiva | 0g |
| Proteini | 0g |
| Masti | 0g |
| Zasićene | 0g |
| Nezasićene | 0g |
| Natrij | 0mg |
Umjetna boja (Crvena 40, Crvena 40 Lake) ima glikemijski indeks 0, što ga svrstava u hranu s niskim GI. S glikemijskim opterećenjem 0 na 100g, ima minimalan utjecaj na šećer u krvi.
Umjetna boja (Crvena 40, Crvena 40 Lake) ima nizak glikemijski indeks (0), što ga čini dobrim izborom za osobe s inzulinskom rezistencijom.
Umjetna boja (Crvena 40, Crvena 40 Lake) ima glikemijsko opterećenje 0 na 100g, što ukazuje na minimalan utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →