Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
Rootberry energetske kuglice ima glikemijski indeks 55, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 30 na 100g, ima značajan utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim sweets, Rootberry energetske kuglice rangira se iznad prosjeka po glikemijskom indeksu.
Rootberry energetske kuglice je prikladan u umjerenim količinama za osobe koje prate razinu šećera.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 420 kcal |
| Ugljikohidrati | 55g |
| Šećeri (ukupno) | 32g |
| Prirodni | 17.0g |
| Dodani | 15g |
| Vlakna | 6g |
| Topiva | 1.8g |
| Netopiva | 4.2g |
| Proteini | 7g |
| Masti | 18g |
| Zasićene | 4g |
| Nezasićene | 13g |
| Natrij | 120mg |
Rootberry energetske kuglice ima glikemijski indeks 55, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 30 na 100g, ima značajan utjecaj na šećer u krvi.
Rootberry energetske kuglice ima umjeren glikemijski indeks (55). Osobe s inzulinskom rezistencijom mogu ga konzumirati umjereno.
Rootberry energetske kuglice ima glikemijsko opterećenje 30 na 100g, što ukazuje na značajan utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →