Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
riža s patlidžanom ima glikemijski indeks 60, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 16 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim grains, riža s patlidžanom rangira se iznad prosjeka po glikemijskom indeksu.
riža s patlidžanom je prikladan u umjerenim količinama za osobe koje prate razinu šećera.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 150 kcal |
| Ugljikohidrati | 27g |
| Šećeri (ukupno) | 1.2g |
| Prirodni | 1.2g |
| Dodani | 0g |
| Vlakna | 2.2g |
| Topiva | 0.7g |
| Netopiva | 1.5g |
| Proteini | 3.2g |
| Masti | 3.5g |
| Zasićene | 0.7g |
| Nezasićene | 2.3g |
| Natrij | 320mg |
riža s patlidžanom ima glikemijski indeks 60, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 16 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
riža s patlidžanom ima umjeren glikemijski indeks (60). Osobe s inzulinskom rezistencijom mogu ga konzumirati umjereno.
riža s patlidžanom ima glikemijsko opterećenje 16 na 100g, što ukazuje na umjeren utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →