Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
Parene svježe gavune ima glikemijski indeks 0, što ga svrstava u hranu s niskim GI. S glikemijskim opterećenjem 0 na 100g, ima minimalan utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim seafood, Parene svježe gavune rangira se među najnižima po glikemijskom indeksu.
Parene svježe gavune je dobar izbor za osobe koje kontroliraju šećer u krvi, inzulinsku rezistenciju ili prate dijetu s niskim GI.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 97 kcal |
| Ugljikohidrati | 0g |
| Šećeri (ukupno) | 0g |
| Prirodni | 0.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlakna | 0g |
| Topiva | 0g |
| Netopiva | 0g |
| Proteini | 18.6g |
| Masti | 2.5g |
| Zasićene | 0.6g |
| Nezasićene | 1.7g |
| Natrij | 60mg |
Parene svježe gavune ima glikemijski indeks 0, što ga svrstava u hranu s niskim GI. S glikemijskim opterećenjem 0 na 100g, ima minimalan utjecaj na šećer u krvi.
Parene svježe gavune ima nizak glikemijski indeks (0), što ga čini dobrim izborom za osobe s inzulinskom rezistencijom.
Parene svježe gavune ima glikemijsko opterećenje 0 na 100g, što ukazuje na minimalan utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →