Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
Palenta ima glikemijski indeks 68, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 10 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim grains, Palenta rangira se iznad prosjeka po glikemijskom indeksu.
Palenta je prikladan u umjerenim količinama za osobe koje prate razinu šećera.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 70 kcal |
| Ugljikohidrati | 15g |
| Šećeri (ukupno) | 0.2g |
| Prirodni | 0.2g |
| Dodani | 0g |
| Vlakna | 1.2g |
| Topiva | 0.4g |
| Netopiva | 0.8g |
| Proteini | 2g |
| Masti | 0.3g |
| Zasićene | 0.05g |
| Nezasićene | 0.25g |
| Natrij | 1mg |
Palenta ima glikemijski indeks 68, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 10 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
Palenta ima umjeren glikemijski indeks (68). Osobe s inzulinskom rezistencijom mogu ga konzumirati umjereno.
Palenta ima glikemijsko opterećenje 10 na 100g, što ukazuje na umjeren utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →