espresso s obranim mlijekom

GI 30 · NizakGL 1 / 100 g7/10

Nizak GI

30 GI

GL 1 na 100 g

Logi ocjena 7/10
  • Nizak udio masti
  • Sadrži laktozu (mliječni šećer)

espresso s obranim mlijekom ima glikemijski indeks 30, viši od običnog espresso s mlijekom (27).

Izvori: Logi Nutrition tim (sastav prema USDA, uz pomoć umjetne inteligencije) · Nije medicinski savjet · Prijavi grešku

Oblici espresso s mlijekom

Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom

Smanjite šećer u krvi pametnijim izborom hrane

espresso s obranim mlijekom je jedna od 11.139 namirnica koje Logi ocjenjuje kada fotografirate obrok — s porcijom.

Nastavi na webu
Logi app, food index screen

Nutritivne vrijednosti (na 100g)

34
Kalorije
4.8 g
Ugljikohidrati
3.3 g
Proteini
0.2 g
Masti
na 100g
Kalorije34 kcal
Ugljikohidrati4.8 g
Šećeri (ukupno)4.8 g
Prirodni4.8 g
Dodani0 g
Vlakna0 g
Topiva0 g
Netopiva0 g
Proteini3.3 g
Masti0.2 g
Zasićene0.1 g
Nezasićene0.1 g
Natrij40 mg

Stupanj prerade

55%
Umjeren
Zašto ova ocjena?
  • Nizak udio masti
  • Dobar izvor proteina
  • Bez dodanih šećera
  • Sadrži laktozu (mliječni šećer)
  • Umjeren sadržaj natrija

Alergeni

Sadrži: mlijeko

Recepti s niskim GI na Logi Food Coach

Često postavljana pitanja

Koji je glikemijski indeks espresso s obranim mlijekom?

espresso s obranim mlijekom ima glikemijski indeks 30 (Nizak) i glikemijsko opterećenje 1 na 100 g.

Je li espresso s obranim mlijekom prikladan za osobe s inzulinskom rezistencijom?

espresso s obranim mlijekom ima nizak glikemijski indeks (30), što ga čini dobrim izborom za osobe s inzulinskom rezistencijom.

Koji oblik espresso s mlijekom ima najniže glikemijsko opterećenje?

espresso s obranim mlijekom ima najniže glikemijsko opterećenje od svih oblika espresso s mlijekom u ovoj bazi podataka (1 na 100 g).

Provjeri espresso s obranim mlijekom u Logi aplikaciji, s vašom porcijom.

Food diary cheat sheet

Besplatan PDF — 3 str.

Tvoj tjedni dnevnik prehrane

Bilježi obroke, glikemijsko opterećenje i raspoloženje. Uoči obrasce za 3 tjedna.

Bez spama. Odjavi se kad želiš.