crveni princ jabuka

crveni princ jabuka

GI 36 · NizakGL 6 / komad8.5/10

Nizak GI

36 GI

GL 6 po tipična komad (120 g) · GL 5 na 100 g

Logi ocjena 8.5/10
  • nizak glikemijski indeks
  • sadrži umjerenu količinu prirodnih šećera

crveni princ jabuka ima glikemijski indeks 36 (Nizak). Jedna tipična komad (120 g) dodaje glikemijsko opterećenje od 6.

Ažurirano 9. sij 2026. · Izvori: USDA FoodData Central #171688 , Logi Nutrition tim · Nije medicinski savjet · Prijavi grešku

Umjesto ovoga

Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom

Smanjite šećer u krvi pametnijim izborom hrane

crveni princ jabuka je jedna od 11.139 namirnica koje Logi ocjenjuje kada fotografirate obrok — s porcijom.

Nastavi na webu
Logi app, food index screen

Nutritivne vrijednosti (na 100g)

52
Kalorije
13.81 g
Ugljikohidrati
0.26 g
Proteini
0.17 g
Masti
na 100g
Kalorije52 kcal
Ugljikohidrati13.81 g
Šećeri (ukupno)10.39 g
Prirodni10.4 g
Dodani0 g
Vlakna2.4 g
Topiva0.7 g
Netopiva1.7 g
Proteini0.26 g
Masti0.17 g
Zasićene0.03 g
Nezasićene0.14 g
Natrij1 mg

Stupanj prerade

5%
Minimalan
Zašto ova ocjena?
  • nizak glikemijski indeks
  • bez dodanog šećera
  • izvor vlakana
  • sadrži umjerenu količinu prirodnih šećera
  • nizak sadržaj proteina

Alergeni

Nema navedenih EU-14 alergena

Recepti s niskim GI na Logi Food Coach

Često postavljana pitanja

Koji je glikemijski indeks crveni princ jabuka?

crveni princ jabuka ima glikemijski indeks 36 (Nizak). Jedna tipična komad (120 g) ima glikemijsko opterećenje 6; na 100 g glikemijsko opterećenje je 5.

Je li crveni princ jabuka prikladan za osobe s inzulinskom rezistencijom?

crveni princ jabuka ima nizak glikemijski indeks (36), što ga čini dobrim izborom za osobe s inzulinskom rezistencijom.

Kako crveni princ jabuka utječe na šećer u krvi?

crveni princ jabuka ima glikemijsko opterećenje 5 na 100g, što ukazuje na minimalan utjecaj na razinu šećera u krvi.

Provjeri crveni princ jabuka u Logi aplikaciji, s vašom porcijom.

Food diary cheat sheet

Besplatan PDF — 3 str.

Tvoj tjedni dnevnik prehrane

Bilježi obroke, glikemijsko opterećenje i raspoloženje. Uoči obrasce za 3 tjedna.

Bez spama. Odjavi se kad želiš.