Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Těstoviny makarony má glykemický index 47, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 15 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Těstoviny makarony řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Těstoviny makarony je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 157 kcal |
| Sacharidy | 30.9g |
| Cukry (celkem) | 0.6g |
| Přirozené | 0.6g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 1.8g |
| Rozpustná | 0.5g |
| Nerozpustná | 1.3g |
| Bílkoviny | 5.8g |
| Tuky | 0.9g |
| Nasycené | 0.2g |
| Nenasycené | 0.7g |
| Sodík | 1mg |
Těstoviny makarony má glykemický index 47, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 15 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Těstoviny makarony má nízký glykemický index (47), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Těstoviny makarony má glykemickou zátěž 15 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →