Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Tequila příchuť má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 32 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními other se Tequila příchuť řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
Tequila příchuť může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 180 kcal |
| Sacharidy | 45g |
| Cukry (celkem) | 40g |
| Přirozené | 0.0g |
| Přidané | 40g |
| Vláknina | 0g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 0g |
| Tuky | 0g |
| Nasycené | 0g |
| Nenasycené | 0g |
| Sodík | 50mg |
Tequila příchuť má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 32 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Tequila příchuť má vysoký glykemický index (70). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
Tequila příchuť má glykemickou zátěž 32 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →