Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Telecí masové kuličky má glykemický index 40, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 3 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními meat se Telecí masové kuličky řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Telecí masové kuličky je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 180 kcal |
| Sacharidy | 7g |
| Cukry (celkem) | 1g |
| Přirozené | 1.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 0.5g |
| Rozpustná | 0.2g |
| Nerozpustná | 0.4g |
| Bílkoviny | 16g |
| Tuky | 9g |
| Nasycené | 3.5g |
| Nenasycené | 4.5g |
| Sodík | 400mg |
Telecí masové kuličky má glykemický index 40, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 3 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Telecí masové kuličky má nízký glykemický index (40), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Telecí masové kuličky má glykemickou zátěž 3 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →