Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Tamarind má glykemický index 23, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 14 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními fruits se Tamarind řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Tamarind je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 239 kcal |
| Sacharidy | 62.5g |
| Cukry (celkem) | 57.4g |
| Přirozené | 57.4g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 5.1g |
| Rozpustná | 1.5g |
| Nerozpustná | 3.6g |
| Bílkoviny | 2.8g |
| Tuky | 0.6g |
| Nasycené | 0.2g |
| Nenasycené | 0.4g |
| Sodík | 28mg |
Tamarind má glykemický index 23, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 14 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Tamarind má nízký glykemický index (23), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Tamarind má glykemickou zátěž 14 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →