Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Světlý ležák má glykemický index 100, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 4 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními beverages se Světlý ležák řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
Světlý ležák může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 43 kcal |
| Sacharidy | 3.6g |
| Cukry (celkem) | 0.3g |
| Přirozené | 0.3g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 0g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 0.5g |
| Tuky | 0g |
| Nasycené | 0g |
| Nenasycené | 0g |
| Sodík | 5mg |
Světlý ležák má glykemický index 100, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 4 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Světlý ležák má vysoký glykemický index (100). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
Světlý ležák má glykemickou zátěž 4 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →