Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ovocná svačina má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 56 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Ovocná svačina řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
Ovocná svačina může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 330 kcal |
| Sacharidy | 80g |
| Cukry (celkem) | 50g |
| Přirozené | 10.0g |
| Přidané | 40g |
| Vláknina | 0.5g |
| Rozpustná | 0.2g |
| Nerozpustná | 0.4g |
| Bílkoviny | 2g |
| Tuky | 0.5g |
| Nasycené | 0.1g |
| Nenasycené | 0.4g |
| Sodík | 50mg |
Ovocná svačina má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 56 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ovocná svačina má vysoký glykemický index (70). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
Ovocná svačina má glykemickou zátěž 56 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →