Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
ovocná poleva má glykemický index 75, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 41 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se ovocná poleva řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
ovocná poleva může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 220 kcal |
| Sacharidy | 55g |
| Cukry (celkem) | 45g |
| Přirozené | 5.0g |
| Přidané | 40g |
| Vláknina | 0.2g |
| Rozpustná | 0.1g |
| Nerozpustná | 0.1g |
| Bílkoviny | 0.2g |
| Tuky | 0g |
| Nasycené | 0g |
| Nenasycené | 0g |
| Sodík | 10mg |
ovocná poleva má glykemický index 75, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 41 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
ovocná poleva má vysoký glykemický index (75). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
ovocná poleva má glykemickou zátěž 41 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →