Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ovesná houska se šunkou a sýrem má glykemický index 60, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 19 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Ovesná houska se šunkou a sýrem řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Ovesná houska se šunkou a sýrem je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 260 kcal |
| Sacharidy | 32g |
| Cukry (celkem) | 3g |
| Přirozené | 2.0g |
| Přidané | 1g |
| Vláknina | 3.5g |
| Rozpustná | 1.1g |
| Nerozpustná | 2.4g |
| Bílkoviny | 12g |
| Tuky | 9g |
| Nasycené | 4.5g |
| Nenasycené | 3.5g |
| Sodík | 700mg |
Ovesná houska se šunkou a sýrem má glykemický index 60, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 19 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ovesná houska se šunkou a sýrem má střední glykemický index (60). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Ovesná houska se šunkou a sýrem má glykemickou zátěž 19 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →