Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ovesná a banánová palačinka (bez přidaného cukru) má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 16 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Ovesná a banánová palačinka (bez přidaného cukru) řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Ovesná a banánová palačinka (bez přidaného cukru) je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 170 kcal |
| Sacharidy | 32g |
| Cukry (celkem) | 7g |
| Přirozené | 7.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 3.5g |
| Rozpustná | 1.4g |
| Nerozpustná | 2.1g |
| Bílkoviny | 4.5g |
| Tuky | 2.5g |
| Nasycené | 0.5g |
| Nenasycené | 2g |
| Sodík | 60mg |
Ovesná a banánová palačinka (bez přidaného cukru) má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 16 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ovesná a banánová palačinka (bez přidaného cukru) má nízký glykemický index (50), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Ovesná a banánová palačinka (bez přidaného cukru) má glykemickou zátěž 16 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →