Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Organické droždí má glykemický index 15, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 6 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními other se Organické droždí řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Organické droždí je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 325 kcal |
| Sacharidy | 41g |
| Cukry (celkem) | 12g |
| Přirozené | 12.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 22g |
| Rozpustná | 6.6g |
| Nerozpustná | 15.4g |
| Bílkoviny | 40g |
| Tuky | 4.5g |
| Nasycené | 0.8g |
| Nenasycené | 3.7g |
| Sodík | 50mg |
Organické droždí má glykemický index 15, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 6 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Organické droždí má nízký glykemický index (15), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Organické droždí má glykemickou zátěž 6 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →