Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Omeleta s mlékem má glykemický index 0, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 0 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními dairy se Omeleta s mlékem řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Omeleta s mlékem je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 150 kcal |
| Sacharidy | 1.5g |
| Cukry (celkem) | 1.2g |
| Přirozené | 1.2g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 0g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 10.5g |
| Tuky | 11g |
| Nasycené | 3.5g |
| Nenasycené | 7g |
| Sodík | 160mg |
Omeleta s mlékem má glykemický index 0, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 0 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Omeleta s mlékem má nízký glykemický index (0), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Omeleta s mlékem má glykemickou zátěž 0 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →