Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Nizozemské palačinky má glykemický index 75, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 30 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Nizozemské palačinky řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
Nizozemské palačinky může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 260 kcal |
| Sacharidy | 40g |
| Cukry (celkem) | 13g |
| Přirozené | 3.0g |
| Přidané | 10g |
| Vláknina | 1.5g |
| Rozpustná | 0.3g |
| Nerozpustná | 1.2g |
| Bílkoviny | 5g |
| Tuky | 8g |
| Nasycené | 2.5g |
| Nenasycené | 5g |
| Sodík | 350mg |
Nizozemské palačinky má glykemický index 75, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 30 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Nizozemské palačinky má vysoký glykemický index (75). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
Nizozemské palačinky má glykemickou zátěž 30 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →