Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Nízkosodíková tostada má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 50 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Nízkosodíková tostada řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
Nízkosodíková tostada může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 410 kcal |
| Sacharidy | 72g |
| Cukry (celkem) | 2g |
| Přirozené | 2.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 6g |
| Rozpustná | 1.8g |
| Nerozpustná | 4.2g |
| Bílkoviny | 7g |
| Tuky | 10g |
| Nasycené | 1.5g |
| Nenasycené | 7g |
| Sodík | 120mg |
Nízkosodíková tostada má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 50 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Nízkosodíková tostada má vysoký glykemický index (70). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
Nízkosodíková tostada má glykemickou zátěž 50 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →