Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
Портокалов сок, разреден с три части вода има гликемичен индекс 35, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 1 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите beverages, Портокалов сок, разреден с три части вода се нарежда сред най-ниските по гликемичен индекс.
Портокалов сок, разреден с три части вода е добър избор за хора, управляващи кръвната захар, инсулиновата резистентност или следващи диета с нисък ГИ.
Защо тази оценка?
| Калории | 11 kcal |
| Въглехидрати | 2.5g |
| Захари (общо) | 2.2g |
| Природни | 2.2g |
| Добавени | 0g |
| Фибри | 0.1g |
| Разтворими | 0.03g |
| Неразтворими | 0.07g |
| Протеини | 0.2g |
| Мазнини | 0g |
| Наситени | 0g |
| Ненаситени | 0g |
| Натрий | 1mg |
Портокалов сок, разреден с три части вода има гликемичен индекс 35, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 1 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
Портокалов сок, разреден с три части вода има нисък гликемичен индекс (35), което го прави добър избор за хора с инсулинова резистентност.
Портокалов сок, разреден с три части вода има гликемично натоварване 1 на 100g, което показва минимално влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →