Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
семена от копър има гликемичен индекс 0, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 0 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите other, семена от копър се нарежда сред най-ниските по гликемичен индекс.
семена от копър е добър избор за хора, управляващи кръвната захар, инсулиновата резистентност или следващи диета с нисък ГИ.
Защо тази оценка?
| Калории | 305 kcal |
| Въглехидрати | 55.2g |
| Захари (общо) | 0g |
| Природни | 0.0g |
| Добавени | 0g |
| Фибри | 21.1g |
| Разтворими | 6.3g |
| Неразтворими | 14.8g |
| Протеини | 15.98g |
| Мазнини | 14.5g |
| Наситени | 0.7g |
| Ненаситени | 13.8g |
| Натрий | 20mg |
семена от копър има гликемичен индекс 0, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 0 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
семена от копър има нисък гликемичен индекс (0), което го прави добър избор за хора с инсулинова резистентност.
семена от копър има гликемично натоварване 0 на 100g, което показва минимално влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →