Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
Подсладител на растителна основа има гликемичен индекс 30, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 23 на 100g, то има значително влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите sweets, Подсладител на растителна основа се нарежда сред най-ниските по гликемичен индекс.
Подсладител на растителна основа е добър избор за хора, управляващи кръвната захар, инсулиновата резистентност или следващи диета с нисък ГИ.
Защо тази оценка?
| Калории | 310 kcal |
| Въглехидрати | 76g |
| Захари (общо) | 75g |
| Природни | 0.0g |
| Добавени | 75g |
| Фибри | 0.2g |
| Разтворими | 0.08g |
| Неразтворими | 0.12g |
| Протеини | 0.5g |
| Мазнини | 0g |
| Наситени | 0g |
| Ненаситени | 0g |
| Натрий | 4mg |
Подсладител на растителна основа има гликемичен индекс 30, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 23 на 100g, то има значително влияние върху кръвната захар.
Подсладител на растителна основа има нисък гликемичен индекс (30), което го прави добър избор за хора с инсулинова резистентност.
Подсладител на растителна основа има гликемично натоварване 23 на 100g, което показва значително влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →