Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
Агар-агар има гликемичен индекс 13, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 1 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите other, Агар-агар се нарежда сред най-ниските по гликемичен индекс.
Агар-агар е добър избор за хора, управляващи кръвната захар, инсулиновата резистентност или следващи диета с нисък ГИ.
Защо тази оценка?
| Калории | 26 kcal |
| Въглехидрати | 6.8g |
| Захари (общо) | 0g |
| Природни | 0.0g |
| Добавени | 0g |
| Фибри | 7.7g |
| Разтворими | 2.3g |
| Неразтворими | 5.4g |
| Протеини | 0.5g |
| Мазнини | 0g |
| Наситени | 0g |
| Ненаситени | 0g |
| Натрий | 30mg |
Агар-агар има гликемичен индекс 13, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 1 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
Агар-агар има нисък гликемичен индекс (13), което го прави добър избор за хора с инсулинова резистентност.
Агар-агар има гликемично натоварване 1 на 100g, което показва минимално влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →