Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
Японска омлетa има гликемичен индекс 55, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 6 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите dairy, Японска омлетa се нарежда над средното по гликемичен индекс.
Японска омлетa е подходящ в умерени количества за хора, следящи нивата на захарта.
Защо тази оценка?
| Калории | 150 kcal |
| Въглехидрати | 10g |
| Захари (общо) | 7g |
| Природни | 2.0g |
| Добавени | 5g |
| Фибри | 0g |
| Разтворими | 0g |
| Неразтворими | 0g |
| Протеини | 8g |
| Мазнини | 8g |
| Наситени | 2.5g |
| Ненаситени | 5g |
| Натрий | 400mg |
Японска омлетa има гликемичен индекс 55, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 6 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
Японска омлетa има умерен гликемичен индекс (55). Хора с инсулинова резистентност могат да го консумират умерено.
Японска омлетa има гликемично натоварване 6 на 100g, което показва минимално влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →