Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
Основa за сос за яхния има гликемичен индекс 40, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 4 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите other, Основa за сос за яхния се нарежда сред най-ниските по гликемичен индекс.
Основa за сос за яхния е добър избор за хора, управляващи кръвната захар, инсулиновата резистентност или следващи диета с нисък ГИ.
Защо тази оценка?
| Калории | 90 kcal |
| Въглехидрати | 10g |
| Захари (общо) | 3g |
| Природни | 1.0g |
| Добавени | 2g |
| Фибри | 1g |
| Разтворими | 0.3g |
| Неразтворими | 0.7g |
| Протеини | 2g |
| Мазнини | 5g |
| Наситени | 1g |
| Ненаситени | 4g |
| Натрий | 800mg |
Основa за сос за яхния има гликемичен индекс 40, което го класифицира като храна с нисък ГИ. С гликемично натоварване 4 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
Основa за сос за яхния има нисък гликемичен индекс (40), което го прави добър избор за хора с инсулинова резистентност.
Основa за сос за яхния има гликемично натоварване 4 на 100g, което показва минимално влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →