Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Vitaminwater XXX має глікемічний індекс 58, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 2.7 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими beverages, Vitaminwater XXX займає вище середнього позицію за глікемічним індексом.
Vitaminwater XXX підходить у помірних кількостях для людей, які стежать за рівнем цукру.
Чому така оцінка?
| Калорії | 19 kcal |
| Вуглеводи | 4.7g |
| Цукри (всього) | 4.7g |
| Природні | 0.0g |
| Додані | 4.7g |
| Клітковина | 0g |
| Розчинна | 0g |
| Нерозчинна | 0g |
| Білки | 0g |
| Жири | 0g |
| Насичені | 0g |
| Ненасичені | 0g |
| Натрій | 0mg |
Vitaminwater XXX має глікемічний індекс 58, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 2.7 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Vitaminwater XXX має помірний глікемічний індекс (58). Люди з інсулінорезистентністю можуть вживати його помірно.
Vitaminwater XXX має глікемічне навантаження 2.7 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →