Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Овочева піца має глікемічний індекс 70, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 20 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими grains, Овочева піца займає серед найвищих позицію за глікемічним індексом.
Овочева піца може спричинити швидкі стрибки цукру і його слід вживати невеликими порціями.
Чому така оцінка?
| Калорії | 210 kcal |
| Вуглеводи | 28g |
| Цукри (всього) | 3.5g |
| Природні | 2.0g |
| Додані | 1.5g |
| Клітковина | 2.5g |
| Розчинна | 0.8g |
| Нерозчинна | 1.8g |
| Білки | 8g |
| Жири | 7g |
| Насичені | 3g |
| Ненасичені | 3g |
| Натрій | 550mg |
Овочева піца має глікемічний індекс 70, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 20 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Овочева піца має високий глікемічний індекс (70). Людям з інсулінорезистентністю слід обмежити його споживання.
Овочева піца має глікемічне навантаження 20 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →